Ślubujemy!

wpis w: z_humanistyczny | 0

I tradycji stało się zadość – uczniowie klas I zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej na Kazimierzowskiej. Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego wszyscy odśpiewali hymn narodowy, a następnie pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, m.in. uczciwie spełniać obowiązki uczniowskie, szanować tradycję szkoły i dbać o jej dobre imię. Po ceremonii ślubowania głos zabrała Pani Dyrektor ZSOFiK nr 22 – Magdalena Jarosińska, która mówiła o misji szkoły wyrażającej się w kształceniu ludzi mądrych, z wyobraźnią, otwartych na współczesny świat, umiejących podejmować nowatorskie działania pozwalające im lepiej funkcjonować w nowoczesnym społeczeństwie oraz w zdobyciu tak potrzebnych kwalifikacji zawodowych.