Fashion Face Mask – projekt międzynarodowy

wpis w: Aktualności | 0

Nasze uczennice w II semestrze roku szkolnego 2020/2021 uczestniczyły w międzynarodowym projekcie „Fashion Face Mask”. Projekt obejmował kilka szkół odzieżowych z różnych krajów Europy, językiem komunikacji był język angielski. Projekt odbył się w 100% online na platformie eTwinning oraz przy pomocy narzędzi zoom i Instagram. Warto podkreślić, że eTwinning jest współfinansowany przez program Erasmus+ a sama platforma oferuje możliwość współpracy między szkołami europejskimi, które tutaj komunikują się i realizują wspólne projekty.

Uczennice biorące udział w projekcie – kl. 2TMA:

Dominika Łasek (praca uczennicy zakwalifikowała się do finałowego etapu projektu)

Gabriela Dylewska

Julia Kościelska

Iga Kruszewska

Julia Kurek

Dagmara Śliwińska

Wiktoria Szarek

Nasze uczennice nawiązały kontakty z rówieśnikami z odzieżowych szkół z innych krajów europejskich, prezentowały swoje projekty w języku angielskim na spotkaniu online z uczestnikami projektu z innych krajów, wykazały się dużą kreatywnością, zaangażowaniem i sumiennością; podwyższyły swoje umiejętności językowe i cyfrowe. Ponadto, uczennice otrzymały certyfikaty uczestnictwa przygotowane przez biuro eTwinning Polska.

Efekty naszego projektu można podziwiać na Instagramie pod adresem: https://www.instagram.com/fashion_face_mask_project/

Przygotowaliśmy również krótką prezentację podsumowującą wszystkie działania projektowe:

https://www.emaze.com/@AOTQWFLRZ/fashion-face-mask—poland

Dziękujemy osobom biorącym udział w projekcie i zachęcamy innych członków naszej społeczności szkolnej do udziału w kolejnych projektach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *