Zmiany w dzienniku VULCAN

Od nowego roku szkolnego mamy nową wersję dziennika elektronicznego dla Uczniów i dla Rodziców.

Przejście ze „starego” dziennika na „nowy” powinno odbyć się bez udziału szkoły.

Do wyboru mamy dwa typy kont (różniące się funkcjami) – oba są BEZPŁATNE

Zwykłe kontoKonto eduVULCAN
Dostęp przez przeglądarkę internetową z komputeraTAKTAK
Aplikacja mobilna eduVULCAN TAK
Kalendarz Ucznia TAK
Portal edukacyjny eduVULCAN TAK
Wygodny, możliwy do zmiany login TAK
Jedno konto Rodzica dla wszystkich DzieciTAK

Konto eduVULCAN ma dwa „zestawy” funkcji:   Usługę podstawową oraz Usługę rozszerzoną

Sama aplikacja eduVULCAN jest bezpłatna. Do 1 listopada 2024 korzystanie z usługi rozszerzonej jest bezpłatne. Nic nie trzeba robić (np. podawać danych karty płatniczej). Przez 2 miesiące funkcje rozszerzone będą włączone dla wszystkich użytkowników automatycznie. Po 1 listopada usługa rozszerzona jest płatna  (jednorazowo od 33 zł do 43 zł za okres od 1 listopada do 30 czerwca). Cena zależy od kanału sprzedaży

Usługa podstawowa
BEZPŁATNA
Usługa rozszerzona
PŁATNA po 1.11.2024
Powiadomienia PUSH TAK
Usprawiedliwienia w aplikacji TAK
Moduł wiadomości w aplikacji TAK
Możliwość dostosowania wyglądu TAK
Widżety (Android) TAK
Frekwencja (nieobecności)TAKTAK
Procent frekwencjiTAKTAK
SprawdzianyTAKTAK
Zadania domoweTAKTAK
Oceny i średnieTAKTAK
Kalendarz z planem lekcjiTAKTAK

Jeśli podczas aktualizacji pojawi się prośba o jednorazowy kod – prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Kody będą wysyłane na adres e-mail podany w szkole w ciągu 24 – 48 godzin.
Jeśli po 48h od zgłoszenia nie otrzymaliście Państwo kodu – prosimy o kontakt mailowy na adres poniżej (najczęściej nie jest podany lub jest błędny w szkole adres e-mail).

Prośba o wygenerowanie kodu do dziennika:

Kod do aktywacji dziennika zostanie przesłany na adres e-mail podany w szkole.

Więcej informacji można znaleźć:

• na tablicy obok pokoju 208
    • u szkolnego administratora (pok. 208)

Instrukcje opracowane przez firmę VULCAN: