Tydzień Wiedzy i Umiejętności Zawodowych

wpis w: PO WER | 0

W dniach 04.12-08.12.2017 zorganizowaliśmy w naszej szkole Tydzień Wiedzy i Umiejętności Zawodowych ramach II edycji European Vocational Skills Week. Wykłady, szkolenia, warsztaty, wystawy i wycieczki poszerzyły wiedzę o nauczanych u nas zawodach w branży odzieżowo-fryzjersko-kosmetycznej. W konkursach, sprawdzianach umiejętności zawodowych i pokazach, młodzież mogła pochwalić się swoją wiedzą. W ramach działań upowszechniających rezultaty mobilności naszych uczestników w Dublinie: angielską zawodową terminologię fryzjerską i odzieżową oraz świadomość międzykulturową zorganizowaliśmy I Międzyszkolny Konkurs „English for hairdressers” – „Hairdressing is not a job, it’s a craft”, I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Irlandii i wystawę Mój Irlandzki Staż – My Irish Internship. Wszystkie wydarzenie spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów techników i gimnazjów warszawskich.