Mikołajki w ośrodku młodzieżowym

wpis w: Aktualności, Wolontariat | 0

Uczniowie klasy ITe z pomocą Małgosi Łuczak z 2TC zorganizowali Mikołajki dla dzieci z Ośrodka Młodzieżowego na Mokotowie.
W ramach Projektu Społecznego dofinansowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży kupili prezenty dla dzieci i zorganizowali poczęstunek. Nie obyło się bez atrakcji: fotobudki (przy pomocy p. Renaty Mazur), warsztatów z przygotowania ozdób świątecznych (przy pomocy p. Elżbiety Hoć) oraz naszych utalentowanych uczniów, którzy zajmowali się włosami dzieci oraz oprawą artystyczną.
Po części artystycznej zaprosiliśmy wszystkich na smaczna przekąskę, przygotowana przez klase 1 te, panią Sokołowską, panią Hoć i p. Mazur.Na koniec naszego spotkania zaaranżowane zostało spotkanie z Mikołajami. W tę rolę doskonale wcieliły się Dorota Wojciechowska i Nikola Toryfer. Zmęczeni lecz szczęśliwi późnym wieczorem wróciliśmy do domów, by następnego dnia znów być w szkole 8.00.
Kordynatorem projektu była p. Irmina Sokołowska, a szczególne podziękowania należą się tym najbardziej zaangażowanym uczniom: Burczyk Julii, Cackowskiej Aleksandrze, Cackowskiej Alicji, Cieślak Zosi, Fryczyńskiej Monice, Grabowieckiemu Adamowi, Korolczuk Basi, Kopani Karolinie, Kurant Klaudii, Mandesowi Filipowi, Fabek Paulinie, Krawczyk Dagmarze, Nowek Klaudii, Poniatowskiej Wiktorii, Prusowi Damianowi, Toryfter Nikoli, Wojciechowskiej Dorocie, Wolf Łukaszowi.