Literackie refleksje – spacer brzegiem Wisły

wpis w: Aktualności, z_humanistyczny | 0

Dnia 10 grudnia zakończył się wewnątrzszkolny konkurs literacki: Spacer brzegiem Wisły. Konkurs związany był z podjętą przez Sejm uchwałą w sprawie ustanowienia roku 2017- Rokiem Wisły. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania tematycznie związanego z rzeką Wisłą. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję do stworzenia ciekawych, literackich refleksji. Wszystkie prace zachwyciły organizatorów i trudno było wyłonić zwycięzców. Komisja postanowiła nagrodzić teksty oznaczających się interesującą konwencją i niebanalną narracją.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce: Agata Telesińska – oddział III TD
II miejsce: Patrycja Machaj – oddział I BSA
III miejsce: Wiktor Zaprzalski – oddział I TC

Wyróżnienia zdobyły:
Natalia Baran – oddział III TA
Nikola Chmiel- oddział II TPMB