II Ogólnopolski Turniej szkół mody – odzież odnowa

wpis w: Aktualności, z_odziezowy | 0

Dnia 23 maja w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się II Ogólnopolski Turniej Szkół Mody ODZIEŻ „Odnowa”. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół z Warszawy, Lublina, Biłgoraju, Rzeszowa i Bytomia. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 2TPMA i 2TPMB. Zuzanna Malinowska, Antonina Harasimowicz, Julia Żmurko, Agata Kochanek, Wiktoria Żebrowska, Aleksandra Kowalczyk, Julia Borowska oraz modelki Julia Poźniak i Angelika Dąbrowska. Konkurs zakładał użycie odzieży używanej. Tematyką konkursu było stworzenie ciekawego stroju scenicznego. Uczestnicy zaprojektowali nietypowe i interesujące stroje, każdy zaprezentował inną formę i fason oraz wykonanie swojego niesamowitego awangardowego stroju. Z naszej szkoły zostały wyróżnione 2 prace Julii Żmurko oraz Zuzanny Malinowskiej. Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.