Jedna z ośmiu wspaniałych – Natalia Zielińska

wpis w: Aktualności | 0

Fundacja Świat na Tak co roku organizuje konkurs pod nazwą 8 Wspaniałych. Tymi Wspaniałymi są ludzie, którzy się angażują w pomoc innym, wolontariusze, którzy poświęcając swój czas by pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. W tym roku do konkursu zgłoszona została Natalia Zielińska z klasy 2tc i po przejściu kilku etapów eliminacyjnych została wybrana jedną z Ośmiu Laureatek w Stołecznej Edycji Ośmiu Wspaniałych. Jury dostrzegło w Natalii jej wkład w bycie dla drugiego człowieka, jej bezinteresowność i zaangażowanie w pomoc innym na różnych płaszczyznach począwszy od dzieci a skończywszy na seniorach.
Dnia 21 maja odbyła w Teatrze Komedia uroczysta Gala wręczenia nagród Laureatom. Cieszymy się z faktu, że na scenie mogliśmy zobaczyć wśród nagrodzonych Natalię. Może jej działalność zachęci innych uczniów do tego, że w dzisiejszym świecie poza „mieć” warto też „być”.