Jasełka

wpis w: Aktualności | 0

Jak każdego roku nakazuje polska tradycja na Boże Narodzenie robimy przestawienie. I w tym roku szukając pomysłu na scenariusz wpadliśmy na pomysł żeby zrobić jaselka międzynarodowe. I tak też się stało. Młodzież wspaniale wkompnowała się w ich klimat przybierając role mieszkańców z całego świata i opowiadała tradycjach świat z Meksyku, Angli, Niemiec czy Francji. Wszystko skupione było wokół stołu opłatkiem po środku. Oczywiście treść ubogacona była oprawą muzyczną i kolędami z Polski, Angli czy nawet z Ukrainy. Wszystko domknął Szkolny Samorząd życzeniami i tradycyjnym łamaniem opłatka.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie: Młodzieży za chęci i dzielenie się aktorskim i muzycznym talentem, Pani Ani Szary za wsparcie polonistyczne, Pani Irminie Sokołowskiej za pomoc próbach, Pani Iwonie Włoskowicz za cudną jak co roku dekorację, Pani Paulinie Wawrzyn, która śpiewa i pomaga w oprawie muzycznej i Pani Agnieszce Olszewskiej za pomoc techniczną i scenariusz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *