Rekord dla niepodległej

wpis w: Aktualności | 0

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „ Rekord dla Niepodległej”. 9 listopada 2018r. w ostatni dzień roboczy przed Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11.11, cała społeczność szkolna wspólnie śpiewała 4-zwrotkowy Hymn ‘’Mazurek Dąbrowskiego”. Podniosła atmosfera, poczucie wspólnoty i więzi z rodakami dało się odczuć podczas całej uroczystości.
Montaż słowno-muzyczny „Drogi do Niepodległej” dodał uroczystości wymiar edukacyjny, duchowy i artystyczny. Akademię przygotowali wybrani uczniowie z oddziałów pierwszych pod kierunkiem Pani Irminy Sokołowskiej, Pani Iwony Włoskowicz i Pani Małgorzaty Kur. Na zakończenie ogłoszono wyniki Międzyszkolnego Konkursu „Zachowaj Pamięć o Bohaterach w Kadrze”.

W kategorii szkół średnich:
I miejsce: Karol Owczarski uczeń Zespołu Szkól nr 39 w Warszawie
II miejsce: Karolina Ślepowrońska uczennica Branżowej Szkoły I stopnia nr 4 w Warszawie
III miejsce: Jakub Stępniewski uczeń Zespołu Szkół nr 33 w Warszawie

W kategorii szkół podstawowych:
I miejsce: Julita Lewoń uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 205 w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *