Zrozumieć starość – warsztaty

wpis w: Aktualności | 0

Dnia 23 maja 2018 w Zespole Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych odbyły się warsztaty pt. „Zrozumieć Starość” organizowane przez fundację „Zaczyn” zajmującą się propagowaniem, a przede wszystkim uświadamianiem jak wygląda starość w aspekcie fizycznym. W tym celu uczniowie klas 1 TPMA, 1 TPMB, 1 TC oraz 2 TPMB mieli możliwość założenia specjalnego kombinezonu geriatrycznego, który pozwalał użytkownikowi „dodać” 40 lat. Dzięki warsztatom, uczniowie pierwszych i drugiej klasy technikum Odzieżowego i Fryzjerskiego mogli przez chwilę „poczuć” się jak osoby w podeszłym wieku, dowiedzieć się jak zmienia się nasze funkcjonowanie wraz z wiekiem. Warsztaty zostały zorganizowane dzięki współpracy z Promedica24. Więcej o tej kampanii można przeczytać na stronie: www.zrozumiecstarosc.pl.