Mała Pętelka 2018

wpis w: Aktualności, Konkursy, z_odziezowy | 0

W dniu 8 marca 2018r. odbyła się XXIV edycja ogólnopolskiego konkursu „Mała Pętelka” dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby w Poznaniu. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Waśniewska, Adrian Dominiak, Wiktoria Burzyńska, Julia Zarecka Weronika Szleszyńska.
Przygotowania do konkursu trwały od stycznia. Informacja o zakwalifikowaniu się do konkursu stała się podłożem ciężkiej i niezwykle kreatywnej pracy nad kolekcjami. Nie było lekko, ale twórczo. Pomimo różnych koncepcji i spojrzenia na jeden z dwu tematów: „Feeria barw-inspiracje malarstwem” i „Na czasie, po czasie, do czasu – zegarowe dylematy.” naszym młodym „projektantom” udało się zdążyć ze wszystkim na czas.
Dało się zauważyć, że stres wynikający z oczekiwania na finał był ogromny, ale świadczył jedynie o zaangażowaniu i stanowił dowód wielkiego profesjonalizmu.

W kategorii Użytkowej: „Feeria barw-inspiracje malarstwem”
I miejsce zajęła Aleksandra Waśniewska
II miejsce zajęła Julia Zarecka
Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Burzyńska

W kategorii Awangarda: „Na czasie, po czasie, do czasu – zegarowe dylematy.”
II miejsce zajął Adrian Dominiak

Uczucie spełnienia w oczach naszych podopiecznych było bezcenne. Wszyscy jesteśmy z nich bardzo dumni. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *