Hair Forum Poland. Strefa ucznia i nauczyciela

wpis w: Aktualności, z_fryzjerski | 0

Najświeższe trendy, nowości produktowe, atrakcyjny program merytoryczny, fascynujące pokazy oraz ambitne konkurencje mistrzowskie – to wszystko, co towarzyszyło nam podczas każdej dotychczasowej imprezy Hair Forum Poland.

Dni pełne emocji i doznań zawodowych dla uczniów i nauczycieli.

W trakcie targów uczniowie mieli możliwość zdobyć nowe doświadczenie zawodowe po bacznym okiem instruktorów Pivot Pont w strefie ucznia.

Prezentowali również swoje umiejętności co umożliwiło im kontakt z potencjalnymi pracodawcami.

Strefa ucznia była miejscem spotkań przygotowanych z myślą o młodym pokoleniu fryzjerów.

Uczniowie z Technikum Odzieżowego i Fryzjerskiego wraz z nauczycielem Beatą Wach-Mińkowską uczestniczyli w pokazach i szkoleniach OKFK (Ogólnopolska Komisja Fryzjersko-Kosmetyczna Związku Rzemiosła Polskiego).

Obserwowali zmagania podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Artystów Fryzjerstwa (Hair Master Cup), Ogólnopolskich Mistrzostw w Strzyżeniu Męskim 2017 (Barber’s Battle), Ogólnopolskiego Konkursu dla Uczniów Szkół Fryzjerskich (Young Talent Cup).

Dziękujemy za zaproszenie Pani Preuss oraz firmom Pivot Pont, Alcina i Prospector.