Dzień Komisji Edukacji Narodowej i ślubowanie uczniów klas pierwszych

wpis w: Aktualności | 0

13 października do grona oficjalnych uczniów naszej szkoły wkroczyły klasy pierwsze. Tego dnia przedstawiciele oddziałów złożyli uroczyste ślubowanie w obecności Pani Dyrektor Magdaleny Jarosińskiej i całego grona pedagogicznego.

Była to również świetna okazja do wręczenia nagród dyrektora szkoły dla nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Po części bardzo dostojnej i wzniosłej, gdy poczet sztandarowy uroczyście odmaszerował, przyszedł czas na chwilę oddechu, czyli na artystyczna część akademii.

W tym roku staraliśmy się pokazać szkołę i uczniów z przymrużeniem oka. Zrobiliśmy kabaret! Wśród wesołych scenek nie zabrakło również nostalgicznych utworów muzycznych, do których słowa tworzyliśmy wszyscy razem. Mam nadzieję,że pozytywna energia, którą staraliśmy się przekazać, zapadła odbiorcom głęboko w sercach i została dobrze odebrana.

Akademię, przygotowały nauczycielki p. Renata Mazur i p. Irmina Sokołowska we współpracy z p. Małgorzatą Kopczyńską.

Nic nie zrobiłyby, gdyby nie wspaniali uczniowie, którzy odkryli przed nami swoje talenty, entuzjazm i byli niesamowitą inspiracją. W uroczystości występowali uczniowie 1 Te i 1 Tb: Adam Grabowiecki, Olga Jędrzejewska, Julia Gajownik, Mateusz Matuszewski , Jakub Ochnio, Damian Prus, Dorota Wojciechowska, Zuzanna Manek, Łukasz Wolf , Filip Mandes, Aleksandra Kowalczyk, Angelika Dąbrowska, Maria Levicka, z klasy 1 Tc Patryk Taranowski i niezawodna Małgorzata Łuczak z 2 Tc. Bardzo dziękujemy uczniom za udział.

Podziękowania należą się również uczniom klasy 1 Tb przygotowującym dekoracje: Karolinie Niewiarowskiej, Jakubowi Banaszek, Julii Urbaszek, Julii Szlanta i Jowicie Żak.