I Konkurs z języka niemieckiego „Deutsch für Friseure”

Dnia 21.05.2024 roku odbył się I konkurs z języka niemieckiego „Deutsch für Friseure”. Dzisiaj (27.05.2024) odbyło się wręczenie nagród oraz dyplomów dla Uczestników.

Konkurs był głównie adresowany do uczniów klas technikum fryzjerskiego, jednak dołączyli do niego także uczniowie technikum odzieżowego. Choć temat konkursu był ściśle związany z terminologią fryzjerską, co mogło wydawać się wyzwaniem dla uczniów spoza tej specjalizacji, wszyscy uczestnicy wykazali się znakomitą znajomością języka niemieckiego. Warto zaznaczyć, że Uczniowie zmierzyli się z wysokim poziomem trudności, ale poradzili sobie z nim bardzo dobrze, co jest dowodem na ich solidne przygotowanie i determinację.

I miejsce zajęła Dziyana Paniatouskaya z klasy 3TFD

II miejsce zajęła Anna Rombel z klasy 3TMB

III miejsce zajęła Emilia Malicka z klasy 1TFD

wyróżnienie otrzymała Wiktoria Ptaszek z klasy 3TFD

Konkurs został przygotowany przez naszego nauczyciela języka niemieckiego, pana Filipa Myszkę.

Nagrody zostały sfinansowane przez Radę Rodziców oraz przez Samorząd Uczniowski.