Wyjazd integracyjny klas pierwszych

wpis w: Aktualności | 0

Kazimierz Dolny to niezwykle malownicza miejscowość z bogatą historią i licznymi zabytkami: zamkiem
i basztą, ślicznymi kamieniczkami na rynku. Symbolem Kazimierza jest kogut wypiekany z maślanego ciasta. Według legendy, to właśnie ten ptak wypędził z miasta samego diabła. To wszystko mogli podziwiać uczniowie dwóch pierwszych klas w czasie wyjazdu integracyjnego do Kazimierza w dniach
28-29 maja. Wielką atrakcją wycieczki stał się wieczorny spacer po bulwarach wiślanych w blaskach zachodzącego słońca, zaś już sporej kondycji fizycznej wymagało wejście na Górę Trzech Krzyży oraz piesza wędrówka do Wąwozu Korzeniowego – miejsca o wyjątkowych walorach przyrodniczych. Gry
i zabawy integracyjne dostarczyły uczestnikom mnóstwa radości i śmiechu oraz służyły bliższemu poznaniu. Humor i pogoda przez cały czas wycieczki dopisywały, więc wszyscy uczestnicy uznali wyjazd do Kazimierza za bardzo udany.