Wizyta Finalistek wyborów MISS RENETA 2023

wpis w: Aktualności | 0

Dnia 16 czerwca mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły Finalistki wyborów MISS RENETA 2023. Wszystko to było możliwe dzięki współpracy naszej placówki z Branżową Szkołą I Stopnia Fryzjerstwa i Kosmetyki Da Vinci w Tychach oraz szkołą w Czechach – Havířov-Prostřední Suchá.

Nasi Goście zapoznali się z ofertą szkoły, a także odwiedzili sale dydaktyczne oraz pracownie przeznaczone do zajęć praktycznych. Dodatkowo Finalistki podczas wizyty w szkole mogły skorzystać z zaplecza fryzjerskiego, by przygotować się do sesji, która odbyła się w Warszawie. Zrobienie zdjęć oraz nagranie filmików w stolicy było jednym z zadań w XXX Międzynarodowych Wyborów MISS RENETA. Po sesji zdjęciowej nasi Goście wrócili do placówki, by porozmawiać z Panią Dyrektor oraz Kierownictwem ds. kształcenia praktycznego. Wizyta przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Następnym przystankiem na trasie Finalistek konkursu są stolice Czech oraz Słowacji. Gościom życzymy powodzenia w konkursie i zapraszamy ponownie do naszej placówki!