Sukces na Olimpiadzie !

W dniach 23-24 marca 2023r. na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej odbyły się zawody centralne Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży.

Do zawodów centralnych przystąpiło 190 uczniów z 26 szkół odzieżowych z całej Polski. Wśród nich 15 osób z naszej szkoły.

Po części pisemnej wyłoniono 5 laureatów i 62 finalistów z 21 szkół.

W części ustnej laureaci walczyli o miejsca od 1 do 5 i nagrody rzeczowe.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się rewelacyjnie:

LAUREATKA – Julianna Nartonowicz klasa 3TMA – 2 miejsce wśród laureatów !!!

FINALIŚCI:

1. Gajowniczek Sylwia Klasa 2TMA
  2. Grądzka Iga Klasa 4TMB
  3. Grzywacz Żaneta Klasa 3TMA
  4. Jasek Wiktoria Klasa 4TMA
  5. Okrasa Kalina Klasa 3TMA
  6. Pieńczuk Kacper Klasa 3TMB
  7. Zdziarska Nina Klasa 3TMA
  8. Zientecka Agata Klasa 4TMA

Laureaci i finaliści są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego w kwalifikacjach MOD.03 i MOD.11. Dodatkowo finaliści otrzymują oceny roczne z teoretycznych przedmiotów zawodowych podwyższone o jeden stopień, a laureaci otrzymują oceny roczne celujące.

Uczniów do olimpiady przygotowała pani Iwona Włoskowicz w ramach koła zainteresowań „Odzieżowy zawrót głowy”.

Laureatce i finalistom GRATULUJEMY !!!