Konkurs Katyń

Uczniowie Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie, wzięli udział w Konkursie „Katyń- Prawda i Pamięć”, organizowanym przez Warszawską „Solidarność” Oświatową i Fundację Golgota Wschodu 2022r.
Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: Pani Joanna Muranty, Pani Grażyna Chrostowska – Juszczyk, Pani Małgorzata Kur wyłoniła 28.02.2022r. zwycięzców: etapu szkolnego: Zuzannę Sawicką uczennicę 3 oddziału technikum (3TCG) ,Anetę Szcześniak uczennicę 3 oddziału technikum (3TLG) ,Justynę Jurgiewicz uczennicę 1 oddziału technikum (1TMA) i Burakowską Wiktorię uczennicę 2 oddziału technikum (2TFC).

Z przyjemnością informujemy, że Wiktoria BURAKOWSKA ostatecznie zajęła III miejsce w konkursie „Katyń – Prawda i Pamięć” na forum dzielnicy, pozostałe uczestniczki konkursu otrzymały wyróżnienia.
Gratulacje!