V Międzyszkolny Konkurs „English for Hairdressers”

wpis w: Konkursy | 0

Dnia 4 listopada uczniowie z trzech warszawskich szkół o profilu fryzjerskim przystąpili do V Międzyszkolnego Konkursu “English for Hairdressers”. Po raz kolejny, całe wydarzenie odbyło się w wirtualnej przestrzeni. Poziom uczestników był jeszcze wyższy niż w latach poprzednich (C1-C2). Największą wiedzą wykazali się uczniowie Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie natomiast  uczniowie z innych szkół tylko w niewielkim stopniu odbiegali poziomem wiedzy językowej.

OTO ZWYCIĘZCY:

I miejsce: ex aequo Alicja Potocka 3TLG oraz Magda Mączak 4TC, ZSOFiK nr22

II miejsce: ex aequo Luiza Rudawska 3TLG, ZSOFiK nr22 oraz Alicja Michalska, ZS nr21

III miejsce: Agata Zawiślińska , ZS nr34

Wyróżnienie: Zuzanna Wojtyńska, ZSOFiK nr22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *