Bal Wolontariusza

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 16.10 uczniowie z klasy 3BA uczestniczyli w „Warszawskim Balu Wolontariusza”. Był to czas, w którym uczniowie mogli poznać innych członków szkolnych wolontariatów z różnym warszawskich szkół i wymienić się swoimi doświadczeniami w pracy wolontariusza. Impreza została zorganizowana przez Fundację Świat na Tak. Organizatorzy imprezy przypomnieli obecnym osobom główne cele działalności fundacji oraz zachęcili do angażowania się w nowe działania organizacji.

Wolontariat szkolny również zachęca do działania i przypominamy, że nadal trwa zbiórka darów dla osób potrzebujących i zwierząt. Szczegóły zbiórki można znaleźć na plakacie przy pokoju nauczycielskim. Warto pomagać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *