Europejski Dzień Języków

wpis w: Aktualności | 0

Europejski Dzień Języków został ustanowiony przez Radę Europy w 2001 r. i jest obchodzony we wszystkich krajach europejskich. Oficjalnie święto przypada 26 września – jego idea służy promocji bogactwa kulturowego Europy i jest okazją, by zachęcać ludzi do nauki języków obcych.

W tym roku uczniowie z klasy 2TMB świętowali to wydarzenie zapoznając się z wiedzą na temat kultury, geografii i historii Wielkiej Brytanii. Uczniowie odegrali m.in. sceny z adaptacji przedstawienia „Robin Hood”. Zajęciom towarzyszyło dużo zabawy ze względów na wykorzystanie multimediów takich jak interaktywne quizy, które pomogły uczniom lepiej przyswoić nowo poznane zagadnienia i słownictwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *