Wyniki szkolnego konkursu fryzjerskiego „Rewolucje fryzjerskie”

W dniu 17 maja 2021 r. odbyła się w naszej szkole Pierwsza edycja konkursu  warkocze i plecionki „Rewolucje fryzjerskie” Adresatami konkursu byli uczniowie kształcący się w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich i Fryzjer. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu stylizacji fryzjerskiej w kategorii: „Warkocze i plecionki na włosach krótkich i długich”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać fryzurę na główce treningowej, wykazując się kreatywnością, własną inwencją i pomysłowością.

Oceny prac konkursowych dokonała i zwycięzców wyłoniła komisja w składzie:

Pani Aneta Dytmar

Pani Beata Wach – Mińkowska

Pani Maria Tomczak

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Anna Trojanowska Kl. 2TKG

II miejsce – Maja Sochacka Kl.2TFG

III miejsce – Hania Anton Kl. 2BA

Organizatorem konkursu była: Anna Źróbek

Dziękujemy uczestnikom oraz opiekunom za udział i zapraszamy na kolejne edycje.

Laureatów konkursu zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów w dniu dzisiejszym tj. 25.05 do sali 103 o godzinie 12:40.