IX Ogólnopolski Konkurs Kreowania Ubioru – WYNIKI

EKO MODA NA WYBIEGU

Podając wyniki tegorocznego IX Ogólnopolskiego Konkursu Kreowania Ubioru  „Eko moda na wybiegu” składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy objęli nasz konkurs patronatem honorowym oraz sponsorom za wieloletnią współpracę, pomoc i wsparcie. Podziękowania są szczególne ze względu na trudny czas pandemii, dlatego cieszymy się, że możemy liczyć zawsze na Państwa przychylność  i zaangażowanie, które niewątpliwie przyczynia się do rozwoju zawodowego.

ZWYCIĘZCY WYŁONIENI PRZEZ JURY:

I MIEJSCE – Filip Borzym
II MIEJSCE – Agata Fatla
III MIEJSCE – Patrycja Śmiechowska


WYRÓŻNIENIA PRZYZNANE PRZEZ SPONSORÓW:

Wyższa Szkoła Artystyczna – Nikola Bieńkowska, Agata Fatla, Zuzanna Niemiec
DB Pracownia – Jędrzej Frączek, Grzegorz Kofin, Marcin Łada
Tedmar – Krystian Rzewuski

SPONSORZY: