XIII Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej „Eko moda na głowie” – WYNIKI

POD HONOROWYM PATRONATEM:

Logotypy honorowych patronatów naszego konkursu: Minister Edukacji i Nauki, Mazowiecki Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

PATRONATY ZAWODOWE:

Logotypy patronatów zawodowych konkursu, którymi są: Wyższa Szkoła Artystyczna, Barber shop, Jagoda Korzeniewska, Clinic by Jakubowska, Keator Akademy, Warsztat fryzjerski Marcina Jusińskiego, Intensis Prosalon, Klub Fryzjerstwa Artystycznego, Fale Loki Koki, Unikat Studio, Salon fryzur Piotr Knapik, NAH, Salon Małgosia, Grzegorz Duży, Jean Louis David

Podając wyniki tegorocznego XIII Ogólnopolskiego Konkursu Fantazji Fryzjerskiej „Eko moda na głowie” składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy objęli nasz konkurs patronatami honorowymi i zawodowymi, oraz sponsorom za wieloletnią współpracę, pomoc
i wsparcie. Podziękowania są szczególne ze względu na trudny czas pandemii, dlatego cieszymy się, że możemy liczyć zawsze na Państwa przychylność i zaangażowanie, które niewątpliwie przyczynia się do rozwoju zawodowego młodych adeptów fryzjerstwa.


ZWYCIĘZCY WYŁONIENI PRZEZ JURY:

I MIEJSCE – Anna Anh Kmieciak (Warszawa)
II MIEJSCE – Mateusz Jakubowski (Ciechanowiec)
III MIEJSCE – Weronika Mania (Kościan)


WYRÓŻNIENIA PRZYZNANE PRZEZ SPONSORÓW:

Wyższa Szkoła Artystyczna – Magdalena Bedecka (Warszawa)
Barber Shop – Mateusz Jakubowski (Ciechanowiec)
Jagoda Korzeniewska – Anna Anh Kmieciak (Warszawa), Aleksandra Ryś (Tychy)
Warsztat fryzjerski M. Jusiński – Magdalena Bedecka (Warszawa), Mateusz Jakubowski (Ciechanowiec)
NAH – Anna Trojanowska (Warszawa), Jakub Zdzichowski (Ciechanowiec)
Beliso Sp. z o.o. – Mateusz Jakubowski (Ciechanowiec), Karolina Hauer (Warszawa)
Intensis – Alicja Potocka (Warszawa)
Unikat Studio – Magdalena Bedecka (Warszawa)
Kreator Academy – Elżbieta Kuchta (Lublin)
Clinic by Jakubowska – Aleksandra Skonieczna, Emanuela Turek (Sochaczew)
Salon Fryzur Piotr Knapik – Mateusz Jakubowski (Ciechanowiec)
Fale Loki Koki – Alessandro Pagliaro, Karolina Hauer (Warszawa)
Jean Louis David – Anna Anh Kmieciak, Anna Trojanowska (Warszawa)
Grzegorz Duży – Alicja Potocka, Magdalena Bedecka (Warszawa)


SPONSORZY:

Logotypy sponsorów konkursu, którymi są: Wyższa Szkoła Artystyczna, Barber shop, Jagoda Korzeniewska, Clinic by Jakubowska, Keator Akademy, Beliso, Warsztat fryzjerski Marcina Jusińskiego, NAH, Cece of sweden, Intensis Prosalon, Unikat Studio, Salon fryzur Piotr Knapik, Fale Loki Koki, Grzegorz Duży, Jean Louis David