Pobyt w Sewilli – maj 2019

wpis w: Aktualności, Erasmus+ | 0

4-tygodniowa mobilność została zrealizowana w okresie od 04.05.2019-01.06.2019 przy współpracy z naszą organizacją partnerską w Hiszpanii euroMind oraz pod okiem naszych szkolnych opiekunów Pań Agnieszki Kalinowskiej, Ewy Mierzwy, Pauliny Wawrzyn i Katarzyny Wendykier. Uczestnicy odbyli zaplanowane praktyki zawodowe w zakładach fryzjerskich i odzieżowych w Sewilli i w trakcie dwukrotnie przeprowadzonych hospitacji w połowie i na końcu stażu oraz na podstawie ewaluacji końcowej zostali bardzo wysoko ocenieni przez pracodawców. Ponadto ukończyli w Hiszpanii kurs języka hiszpańskiego, zrealizowali w czasie wolnym program kulturalny: zwiedzanie Sewilli, Cordoby i Granady oraz wycieczkę do Taviry w Portugalii oraz na bieżąco przygotowywali materiały do upowszechniania rezultatów mobilności. Po powrocie uczestnicy wypełnili indywidualne raporty online w systemie MobilityTool+ i testy biegłości językowej na platformie wsparcia językowego OLS. Uczestnicy zaprezentowali przygotowany przez siebie materiał upowszechniający w formie prezentacji multimedialnej podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

HARMONOGRAM PROJEKTU 2018 – 2020