Odzieżownictwo w pigułce

wpis w: PO WER | 0

W dniach 16.10-04.12.2017 został zrealizowany interdyscyplinarny projekt edukacyjny Odzieżownictwo w pigułce – Mój Irlandzki Staż – My Irish Internship. Uczniowie stworzyli materiał edukacyjny w formie skryptu upowszechniający kompetencje zawodowe nabyte podczas mobilności. Uczniowie pracowali parami, tak jak odbywali staż, wybrali zdjęcia ilustrujące wykonywanie konkretnych zadań, opisali je po polsku i po angielsku i zadbali o estetykę ich rozmieszczenia. Opracowali stronę tytułową z nazwą projektu i listą autorów, str. 2 z krótką informacją o mobilności i miejscach staży po pl. i ang. oraz słowniczek pl-ang terminologii odzieżowej. Cały skrypt liczy 29 stron i został wykonany zgodnie z wymogami wizualizacji POWER. Wydrukowano kilka egzemplarzy i po zbindowaniu każdy nauczyciel jęz. ang. dostał 1 egzemplarz a pozostałe zostały przekazane do biblioteki szkolnej. Materiał będzie wykorzystywany na lekcjach języka angielskiego odzieżowego.