English for Hairdressers – interschool contest

wpis w: Aktualności, Konkursy, z_jobcy | 0

Międzyszkolny Konkurs “ English for Hairdressers” – 2019
Jest wiele płaszczyzn na których nasi uczniowie rozwijają swoje umiejętności. Jedną z ich jest język angielski zawodowy, który daje możliwość podjęcia wymarzonej pracy nie tylko w kraju ale również za granicą. Dokładamy wszelkich starań i wspieramy naszych uczniów w pokonywaniu bariery językowej organizując coroczny międzyszkolny konkurs “English for Hairdressers”. Chcielibyśmy pogratulować wszystkim konkursowiczom z takich szkół jak:

Zespół Szkół nr 21 w Warszawie (opiekun: p.Monika Głodkiewicz- Hakiel)
Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie (zespół anglistów)
Zespól Szkół nr 27 w Warszawie (opiekun p. Kinga Grabiec)

Miło nam ogłosić wyniki konkursu:
1 miejsce: Julia Karwowska – Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie
2 miejsce: Agnieszka Męczyńska – Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie
3 miejsce: Sandra Surowiecka – Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie
Zwycięzcy otrzymali w nagrodę narzędzia fryzjerskie oraz materiały do nauki języka angielskiego.