XI Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej – Awangarda na co dzień

Awangarda z języka francuskiego oznacza tyle co „straż przednia”, szpica, ktoś zupełnie z przodu a idąc dalej to wolność wyrażania siebie, poszukiwanie inności wbrew istniejącym standardom wbrew tradycji. Fryzjerstwo jest tą dziedziną która zawsze zmierza do przodu a niejednokrotnie wyprzedza rzeczywistość. Kiedy mówisz Awangarda, łamiesz schematy i wyprzedzasz czas tworząc coś zupełnie nowego i niespotykanego.
Awangarda jest dla pozytywnych szaleńców, którzy nie boją się płynąć pod prąd bo kiedy tworzą wyrażają siebie. W tym szaleństwie jest metoda na postrzeganie świata w różowych okularach i przetwarzania swoich twórczych myśli pozwalając im działać bo właśnie wtedy czuje się wolność i właśnie wtedy powstają dzieła, które wyznaczają nowe trendy we fryzjerstwie.

Prezentujemy wyniki i fotorelację znaszego XI Ogólnopolskiego Konkursu Fantazji Fryzjerskiej, który odbył się wmurach naszej szkoły dnia 26 marca 2019 roku.
W konkursie wzięło udział 45 uczestników z 19 szkół z całej Polski.


WYRÓŻNIENIA:
Wyższa Szkoła Artystyczna Ewa Szymańska (Technikum nr 27, Warszawa) Magdalena Kazimierczuk (ZSOiZ, Ciechanowiec) Bartosz Szumiński (ZS Gdańsk) Jagoda Korzeniewska Bartosz Szumiński (ZS Gdańsk) Adam Szulc Barber Dominik Majchrowski (BS I st. nr 4, Warszawa) Szymon Domalewski (ZSZ nr 2, Ostrołęka) Beata Białkowska (BS I st. nr 4, Warszawa) Akademia Barber Shop Zuzanna Ulijasz (BS I st. nr 4, Warszawa) Dominik Majchrowski (BS I st. nr 4, Warszawa) Kerim Taganov (TOiF, Warszawa) Szymon Domalewski (ZSZ nr 2, Ostrołęka) Cztery Pory Roku Olga Loks (Technikum nr 27, Warszawa) Akademia Kreator Natalia Ogórek (ZSP nr 3, Łowicz) Unikat Studio Katarzyna Niewiarowska (ZSOiZ, Ciechanowiec) NAH Anna Lul (ZSTiO, Białystok) Salon Małgosia Julita Majcher (TKZ nr 1, Sochaczew) Fale Loki Koki Martyna Szwedzka (Anagra, Łódź) Anna Lul (ZSTiO, Białystok) Damian Prus (TOiF, Warszawa) JOICO Beata Białkowska (BS I st. nr 4, Warszawa) Damian Prus (TOiF, Warszawa) Beliso, Cece of Sweden Zuzanna Ulijasz (BS I st. nr 4, Warszawa) Kerim Taganov (TOiF, Warszawa) Szymon Domalewski (ZSZ nr 2, Ostrołęka) Ewa Szymańska (Technikum nr 27, Warszawa) Ewelina Chruściak (TOiF, Warszawa) Beata Białkowska (BS I st. nr 4, Warszawa) Pivot Point, Prospektor Olga Loks (Technikum nr 27, Warszawa) Ewelina Chruściak (TOiF, Warszawa) Patryk Taranowski (TOiF, Warszawa) Bartosz Szumiński (ZS Gdańsk) Regster Mateusz Gacparski (NTU ZDZ, Warszawa) Beata Białkowska (BS I st. nr 4, Warszawa) Martyna Szwedzka (Anagra, Łódź) Anna Andrysiak (Technikum nr 30, Warszawa) Patryk Taranowski (TOiF, Warszawa) Natalia Ogórek (ZSP nr 3, Łowicz) Magdalena Kazimierczuk (ZSOiZ, Ciechanowiec) Akademia fryzjerska Color Art. Desiree Karina Abramczyk (I TP-U, Wyszków) Sylwia Wronowska (ZSZ nr 2, Ostrołęka) Szymon Domalewski (ZSZ nr 2, Ostrołęka) Royal Hair Academy Weronika Radoszewska (Anagra, Łódź) MK Studio Damian Mil (Technikum nr 30, Warszawa) Anna Andrysiak (Technikum nr 30, Warszawa) Onboardspa Bartosz Szumiński (ZS Gdańsk) Prosalon Weronika Radoszewska (Anagra, Łódź) Zuzanna Ulijasz (BS I st. nr 4, Warszawa) Progline, Angel Professional, Revi Line Ewa Szymańska (Technikum nr 27, Warszawa) Patryk Taranowski (TOiF, Warszawa) Beata Białkowska (BS I st. nr 4, Warszawa) Kinga Poniatowska (ZSOiZ, Ciechanowiec) Krzysztof Osowca (ZSP nr 3, Łowicz) Weronika Chorąży (ZSTiO, Białystok) Bartosz Czubak (I TP-U, Wyszków) Mateusz Gacparski (NTU ZDZ, Warszawa) Wiktoria Grzywnowicz (ZSP nr 3, Gniezno) Natalia Miśkiewicz (Salon AGA, Łowicz) Weronika Telacka (ZS nr 1, Ostrów Mazowiecka) Agnieszka Rutkowska (ZSTiL nr 2, Grodzisk Mazowiecki) Magnolia Ahmad Tinbakij (BS I st. nr 4, Warszawa) Anna Andrysiak (Technikum nr 30, Warszawa) Julita Majcher (TKZ nr 1, Sochaczew)
NAGRODY przyznane przez Komisję Konkursową:


FRYZJERSTWO MĘSKIE
I miejsce – Kerim Taganov (TOiF, Warszawa)
II miejsce – Dominik Majchrowski (BS I st. nr 4, Warszawa)
III miejsce – Zuzanna Ulijasz (BS I st. nr 4, Warszawa)


FRYZJERSTWO DAMSKIE
I miejsce – Bartosz Szumiński (ZS, Gniezno)
II miejsce – Beata Białkowska (BS I st. nr 4, Warszawa)
III miejsce – Weronika Radoszewska (Anagra, Łódź)