Sukces na Olimpiadzie

wpis w: Aktualności, Konkursy, z_odziezowy | 0

21 marca 2019 roku na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej odbyły się Zawody Centralne VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży.
Naszą Szkołę reprezentowało 10 uczennic z drugich i trzecich klas w zawodzie technik przemysłu mody. Wszyscy osiągnęli sukcesy!!!!!

Z DUMĄ informujemy, że:
Sara Dąbrowska z klasy 2TPMA zajęła 3 miejsce i uzyskała tytuł LAUREATA OLIMPIADY

a 9 uczennic uzyskało tytuł FINALISTY OLIMPIADY:
Zofia Kurkus – 2TPMA
Maja Osmólska – 2TPMB
Weronika Kulesza – 2TPMB
Paulina Chiczewska – 3TPMA
Aleksandra Waśniewska – 3TPMA
Wiktoria Całuch – 3TPMB
Katarzyna Kostera – 3TPMB
Hanna Siodłak – 3TPMB
Magdalena Bąk – 3TPMB

Cała „SZCZĘŚLIWA DZIESIĄTKA” jest zwolniona z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Dodatkowo: Laureat otrzymuje z teoretycznych przedmiotów zawodowych oceny roczne celujące. Finaliści oceny roczne z teoretycznych przedmiotów zawodowych mają podniesione o jeden stopień.

GRATULUJEMY!

Uczniowie przygotowywali się do Olimpiady na zajęciach rozwijających umiejętności zawodowe: „Odzieżowy zawrót głowy” prowadzonych przez panią Iwonę Włoskowicz.