Walentynki dla seniorów

wpis w: Aktualności, Wolontariat | 0

Miłość nie zna granic czasu i z takim zamysłem ośmioro uczniów klasy 2tc wraz z opiekunami Panią Agnieszką Olszewską i Panem Piotrem Olszewskim zorganizowało kolejny już raz projekt społeczny we współpracy z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży „Walentynki dla Seniorów”. Młodzież nawiązała kontakt ze Stowarzyszeniem Mali Bracia Ubogich, aby umilić święto zakochanych Seniorom ze Stowarzyszenia. Zakupiliśmy ciasta, dla każdego Seniora smakową herbatę, ręcznie wypisaną kartkę z cytatem o miłości oraz kwiaty i udaliśmy się do siedziby Stowarzyszenia. Tam spotkaliśmy się z szesnastoma Seniorami dla których to było bardzo ważne wydarzenie. Mogli poczuć się ważnie, że ktoś o nich myśli i pamięta.Z uczniami rozmawiali o swoich miłościach, które spotkali w życiu. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i cieszy fakt, że miłość nie zna granic wieku. A uczniom wielkie dzięki za poświęcony czas podczas realizacji projektu i za zaangażowanie.