Spotkanie z pensjonariuszami

wpis w: Aktualności, Wolontariat | 0

4 grudnia uczennice z klasy 3TPMA wraz z panią I.Augustyniak odwiedziły pensjonariuszy w Środowiskowym Domu Opieki Społecznej przy ul. Nowogrodzkiej 75. Młodzież złożyła życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, a następnie obdarowały pensjonariuszy własnoręcznie wykonanymi okładkami z motywami świątecznymi i kartkami z życzeniami od Dyrekcji, Nauczycieli i Uczniów naszej szkoły. Seniorzy otrzymali też kosze ze słodyczami i mandarynkami.
Dla uczennic było to duże przeżycie, widząc radość seniorów ze spotkania. Bardzo ważną częścią ich wizyty była bezpośrednia rozmowa z pensjonariuszami, podczas której dowiedziały się, jak oni spędzają czas w Domu Opieki. Wszyscy byli zgodni, że to był miło spędzony czas i że warto takie odwiedziny jeszcze powtórzyć.