English for hairdressers

wpis w: Aktualności, Konkursy, z_jobcy | 0
W dniu 7 grudnia 2018 roku odbył się w naszej szkole II etap II Międzyszkolnego Konkursu Terminologii Fryzjerskiej „ English for hairdressers”. Do konkursu przystąpili uczniowie z następujących szkół:
Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych Stylizacji i Usług w Radomiu (opiekunowie: Małgorzata Bartnik, Beata Brzeska-Andraszek)
Zespół Szkół nr 21 w Warszawie (opiekun: Monika Hakiel-Gładkiewicz)
Niepubliczne Szkoły ZDZ w Warszawie (opiekun: Elżbieta Kamionka)
Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie (Opiekunowie: Zespół Anglistów)

Konkurs rozpoczął się o g. 10.00. Uczestnicy mieli do napisania test z zakresu terminologii fryzjerskiej w języku angielskim. Po 45 minutach opiekunowie przystąpili do sprawdzania prac konkursowych. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Daria Drabik uczennica Zespołu Szkół nr 21 w Warszawie
II miejsce: Rafał Tychmanowicz uczeń Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie
III miejsce: Magdalena Wydra uczennica Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych Stylizacji i Usług w Radomiu

Laureatom i opiekunom serdecznie gratulujemy 🙂 Zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję konkursu!!!