Beauty Days – Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne

wpis w: Aktualności, z_fryzjerski | 0

Nasi uczniowie uczestniczyli w targach w dniach 21 – 23 września 2018 roku w Ptak Warsaw Expo odbyła się III Edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days. Silną grupę stanowili Wystawcy z Chin i Korei, a ponadto firmy m. in.z Włoch, Francji, Niemiec, Rosji, Czech i Ukrainy. Dedykowane głównie branży kosmetycznej skupiają nie tylko profesjonalistów, ale wszystkich miłośników piękna. Targi Beauty Days to również bogaty program towarzyszący m. in.: pokazy, mistrzostwa, szkolenia biznesowe, warsztaty produktowe, konferencja nt. szkolnictwa zawodowego, konkurs Young Beauty Awards, Bitwa na Pędzle, bicie Rekordu Guinessa i wiele innych. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, ekspercii znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku.”
Dzięki uprzejmości Jagody Korzeniewskiej, Damiana Izydora Zakrzewskiego, Ireneusza Harbuza, Adama Szulca uczniowie poznali najnowsze trendy i nowości w dziedzinie fryzjerstwa. Odbyli rozmowy z w/w sławami fryzjerstwa polskiego.