Kolekcja dla Rodziny Królewskiej

wpis w: Aktualności | 0

92 rocznica urodzin Królowej Elżbiety oraz 7 rocznica ślubu Księcia Williama i Kathrene były inspiracją dla uczniów klas 2TPMA, 2TPMB oraz 3TE do stworzenia kolekcji ubiorów dla rodziny królewskiej opatrzonej informacjami dotyczącymi szczegółów wykonania odzieży oraz napisania listów z życzeniami. Listy razem z podarunkami zostały wysłane do Pałacu Buckingham w Londynie (Rezydencja Królowej Elżbiety) oraz do Pałacu Kensington w Londynie (Rezydencja Księcia Williama i Małżonki).

Nasza szkoła otrzymała list z podziękowaniem za przesłany projekt i listy z życzeniami dla Królowej Elżbiety II.

Tłumaczenie listu: Królowa dziękuje za list i album z projektami ubiorów, które zostały wysłane do Jej Wysokości z okazji 92 urodzin. Któlowa uważa, że to miłe z naszej strony, że stworzyliśmy tą wspaniałą kolekcję ubiorów dla Rodziny Królewskiej podczas naszych zajęć. Jej Wysokość docenia jak wiele troski włożyliśmy w odtworzenie naszych pomysłów i szczegółowe opisanie każdego ubioru. Królowa jest bardzo wdzięczna za nasz wspaniały prezent i dziękuje za korespondencję.