Sukces Kazimierzowskiej

Dnia 08 lutego uczennica naszej Szkoły Ewelina Stec z oddziału 3Tc zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Mistrzowie Czytania 2018. Konkurs odbył się w XLII Liceum im. Marii Konopnickiej, a jego ideą było promowanie i wspieranie czytelnictwa.
Honorowy Patronat nad I edycją Konkursu objęli: Mazowiecki Kurator Ośwaty i Uniwersytet Jagielloński. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja powołana przez organizatora. Skład Jury: profesor Krzysztof Biedrzycki – Uniwersytet Jagielloński, p. Małgorzata Karolina Piekarska – pisarka, p. Hanna Łukowska.

I miejsce : Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22
II miejsce ex aequo : XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
III miejsce: X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi

Ewelino, Gratulujemy!