Konkurs na projekt naszywki – PRZEDŁUŻONY

wpis w: Aktualności, Konkursy | 0

„My profession – my pride” /Mój zawód – moja duma/

Termin oddania prac konkursowych przedłużony do 14 lutego 2021 r.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas I i II Technikum Odzieżowego
i fryzjerskiego oraz Branżowej Szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na projekt aplikacji do naszycia, która będzie promowała zawody nauczane w naszej szkole.

Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną – można zgłaszać prace rysowane „odręcznie” lub „cyfrowo” z wykorzystaniem programów graficznych (np. Photoshop, MSPaint itp.). Praca dodatkowo musi posiadać krótki opis praktycznego wykonania (zaplanowane wykorzystanie tkanin, ozdób, kolorów itp.).

Spośród nadesłanych projektów komisja konkursowa złożona z nauczycieli przedmiotów artystycznych wyłoni trzech laureatów konkursu. Na podstawie zwycięskich projektów zostaną wykonane naszywki promujące zawody technika przemysłu mody, technika usług fryzjerskich oraz fryzjera.

Komisja przy wyłonieniu laureatów będzie oceniać oryginalność, estetykę pracy, jej zgodność z tematyką konkursu.