Szkolny wolontariat ruszył z pomocą!

wpis w: Aktualności, Wolontariat | 0

W sobotę 1 lutego 2020 wzięliśmy udział w XXII Balu Karnawałowym „W świecie magii i fantazji”. Był to bal Integracyjny organizowany we współpracy z Fundacją „Świat na Tak”. W balu brały udział osoby w różnym wieku z różnym stopniem niepełnosprawności. Impreza odbyła się w Arenie Ursynów. W tym roku uczestnicy balu bawili się w świecie fantazji Nasi wolontariusze z klas fryzjerskich technikum oraz szkoły branżowej pod opieką p. Doroty Kordek oraz p. Moniki Kruszewskiej dbali o fryzury uczestników przed rozpoczęciem balu, robiąc różne fryzury z warkoczami, karbując włosy, tworząc wspaniałe stylizacje fryzjerskie. Była to też okazja aby móc porozmawiać z uczestnikami o ich codziennych zmaganiach z problemami w życiu codziennym.