XXVI edycja Małej Pętelki

wpis w: Aktualności, Konkursy, z_odziezowy | 0

Dnia 5 marca 2020r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby pt. „Mała Pętelka”, organizowanym przez Zespół Szkół Odzieżowych im. Władysława Reymonta w Poznaniu. Uczniowie kształcący się w zawodach technik przemysłu mody, technik usług fryzjerskich oraz fryzjer mogli wziąć udział w zawodach w dwóch kategoriach: „Przenikanie, głębia, warstwy” oraz „Upcykling – moda odpowiedzialna”.
Reprezentacji naszej szkoły zdobyli liczne nagrody:

W kategorii projektantów mody:
I miejsce zajęła Weronika Kulesza z klasy III TPMB
III miejsce zajęła Aleksandra Waśniewska z klasy IV TPMA.

W kategorii stylistów fryzur:
I miejsce zdobył Wiktor Zaprzalski z klasy III TC
a Jakub Grzelak otrzymał wyróżnienie.