Malaga w oczekiwaniu na najlepszych fryzjerów i odzieżowców!

wpis w: Aktualności, Erasmus+ | 0

Po wielu miesiącach przygotowań jesteśmy gotowi na zawodowy podbój Hiszpanii.  28 kwietnia rozpoczynamy przygodę na andaluzyjskiej  ziemi, gdzie 15 uczniów i 2 nauczycieli (job shadowing) w ramach projektu Erasmus+ „Kształcimy zawodowców z pasją” będzie poznawać europejskie standardy pracy i nabywać nowe umiejętności u hiszpańskich pracodawców.

Malaga – okryta magią twórczości Picassa przestrzeń sztuki i kultury, która nie ma sobie równych. Skąpane w słońcu plaże i schowane w głębi miasta zabytki. Labirynt uliczek Starego Miasta i gwarna, tętniąca życiem nadmorska promenada. Gorące flamenco i smaczne jedzenie. Malaga, stolica wybrzeża Costa del Sol, ma w sobie coś dla każdego. Tam też swoje praktyki zawodowe rozpoczną uczestnicy projektu Erasmus+ „Kształcimy zawodowców z pasją”.
Każdy dzień spędzony w Hiszpanii da nam okazję do nabywania nowych doświadczeń zawodowych podczas praktyk w lokalnych zakładach pracy, a program kulturowy pozwoli poznać codzienne życie Hiszpanów oraz ich dziedzictwo narodowe.

foto: https://pl.wikipedia.org/wiki/Malaga