Uroczyste zakończenie szkoły klas maturalnych

Dnia 26.04.2024 roku odbyło się Uroczyste Zakończenie Szkoły klas maturalnych.

Maturzyści po raz ostatni jako Uczniowie naszej placówki przekroczyli mury szkoły, od dzisiaj należą do grona Naszych Absolwentów. Na uroczystości zostały wręczone świadectwa z czerwonymi paskami, nagrody za osiągnięcia oraz wyniki sportowe, a dodatkowo Samorząd Uczniowski pożegnał Wiceprzewodniczącą Szkoły.

Po części oficjalnej odbyła się krótka część artystyczna, którą przygotowali wraz z Uczniami – Pani Monika Zawistowska oraz Pan Filip Myszka z pomocą Pani Agnieszki Mazur oraz Pani Anny Ciecierskiej. Akademię urozmaicił występ taneczny, który przygotowała Uczennica klasy 4TFE Urszula Soja.

Drodzy Maturzyści

Życzymy Wam pełnego sukcesów i spełnienia w nadchodzących egzaminach maturalnych! Pamiętajcie, że wasza ciężka praca i zaangażowanie teraz przynoszą owoce w przyszłości. Trzymamy kciuki za Wasze wyniki i życzymy, abyście osiągnęli wszystko, o czym marzycie. Mury naszej szkoły będą dla Was zawsze otwarte. Powodzenia!

Nie mówimy Wam do widzenia, lecz do zobaczenia!