IV Międzyszkolny Konkurs „English for Hairdressers”

wpis w: Aktualności, Konkursy, z_jobcy | 0

W myśl słów wypowiedzianych przez Arystotelesa: „Umysły podobnie jak spadochrony funkcjonują prawidłowo,kiedy są otwarte” uczniowie trzech warszawskich szkół o profilu fryzjerskim przystąpili 26 października, w poniedziałek do pierwszego etapu  IV Międzyszkolnego Konkursu “English for Hairdressers”.  Całe przedsięwzięcie odbyło się w wirtualnej przestrzeni, zawodnicy uzyskali swoje wyniki tuż po zakończeniu testu. Trzymamy kciuki za wszystkich uczniów biorących udział w drugim etapie konkursu!

ZWYCIĘZCY – IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ENGLISH FOR HAIRDRESSERS”

Oto najlepsi z najlepszych, uczniowie których poziom znajomości języka angielskiego zawodowego plasuje się na C1! Serdecznie gratulujemy!
Musisz wiedzieć, że możesz wygrać. Musisz myśleć, że możesz wygrać. Musisz poczuć, że możesz wygrać!” – niech słowa Michaela Jordana Wam wtórują!

I miejsce:
Julia Karwowska – Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie
II miejsce:
Weronika Skirzyńska  – Zespół Szkół nr 21 w Warszawie
II miejsce:
Magda Mączak – Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie
III miejsce:
Maciej Krasnodębski – Zespół Szkół nr 34 w Warszawie