Uzależnienia 2.0

Jesteś ciekawy, dlaczego ludzie w obecnych czasach niemal nie odklejają oczu od smartfonów? Dlaczego tak wielu osobom trudno jest przerwać oglądanie wciągającego serialu, nawet jeśli wzywają ich naglące obowiązki? Jeśli takie i podobne pytania wciąż Cię nurtują, to pozycja „Uzależnienia 2.0” powinna w wyczerpujący sposób na nie odpowiedzieć.

„Uzależnienia 2.0” autorstwa Adama Altera to niesamowita pozycja wyjaśniająca przyczyny i zawiłości ludzkich problemów z nowoczesnymi uzależnieniami od mediów, smartfonów, mediów społecznościowych, laptopów itp. Opieranie się temu wszystkiemu jest bardzo trudne, dlatego autor wyjaśnia, na czym polega ten nałóg, jak działają jego mechanizmy, jak im przeciwdziałać i jak samodzielnie chronić przed nimi dzieci oraz samych siebie.

„Uzależnienia 2.0” obrazują i wyjaśniają problem obsesyjnego sprawdzania telefonu, maili, polubień i komentarzy w mediach społecznościowych czy wiadomości, smsów i przeróżnych komunikatorów. To świetna pozycja dla młodzieży, rodziców i nauczycieli, którzy chcą dowiedzieć się, jak niekorzystny, niezdrowy i negatywny wpływ mają nowoczesne media na każdego człowieka (w szczególności młodego).

Tutaj możesz zarezerwować książkę.

Źródło opisu: Tania Książka

Skip to content