„BOOM2! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” – zgłoszenie do akcji

Dziś wystartowała akcja „BOOM2! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”, która jest organizowana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wraz z wydawnictwem Story House Egmont.

Do udziału w akcji „BOOM2! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”! zostaną zaproszone m. in. biblioteki szkolne z całej Polski.  Do akcji zostanie przyjętych 100 bibliotek, którym zostanie przekazany pakiet komiksów i gier od wydawnictwa Story House Egmont i zaproszenie do udziału w konkursie na relacje ze zrealizowanych wydarzeń dla młodzieży. Nauczyciel bibliotekarz Anna Rychlicka zgłosiła naszą bibliotekę do udziału w akcji.

W zeszłym roku szkolnym nasza biblioteka została zakwalifikowana do akcji i otrzymała gry oraz komiksy. Wspomnień czar!