Czasopisma

Burda Style to miesięcznik o modzie, w którym prezentowane są kolekcje do samodzielnego uszycia. Każdy fason zaprojektowany został zgodnie z najbardziej aktualnymi trendami ze światowych stolic mody i odwzorowany w formie precyzyjnego wykroju umożliwiającego jego uszycie.
W Polsce magazyn ukazuje się w miesięcznym cyklu wydawniczym w cenie 14,99 zł. Regularne wydanie wspierają numery specjalne, takie jak Burda Szycie krok po kroku czy Burda Duże Jest Piękne. Pierwszy numer magazynu Burda pojawił się blisko 70 lat temu. Obecnie wydawany jest w 17 językach w 100 krajach. Burda Style łączy pokolenia.
(Źródło: burda media.pl)

“Anna Moda na Szycie” to kwartalnik dedykowany wszystkim osobom lubiącym w wolnym czasie szyć na maszynie, projektować i tworzyć niecodzienne elementy odzieży, niedostępne w żadnym ze sklepów. W każdym z numerów czytelniczki odnajdą galerię wykrojów i gotowych do odwzorowania projektów, które z pomocą miarki, nożyczek i maszyny przerodzą się w niecodzienne ubranie, począwszy od spodni, poprzez bluzki, marynarki i żakiety, aż po sukienki czy gorsety. Każdy numer oferuje rysunki i wskazówki jak szyć samodzielnie krok po kroku, zaś projekty są dopasowane do trwającej lub zbliżającej się wielkimi krokami pory roku. Pismo oferuje także pomysły odzieży na wyjątkowe okazje i uroczystości. Prezentowane kolekcje modowe są przygotowane do uszycia w wielu rozmiarach, aż od 30 do rozmiaru 54.

Kliknij na wybrany tytuł i zapoznaj się z treścią czasopisma.

Kliknij na wybrany tytuł i zapoznaj się z treścią czasopisma.

Skip to content