„Fashion Since 1900” – nowość w bibliotece

Książka „Fashion Since 1900/World of Art” to obszerny przegląd istotnych zmian w modzie od 1900 roku. Autorzy Amy de la Haye i Valerie Mendes skupiają się na kluczowych innowacjach w stylu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet oraz odkrywają trendy najbardziej oryginalnych i wpływowych projektantów.

Rozdziały są organizowane wokół kluczowych zmian w stylu i najważniejszych światowych wydarzeń, a ekscytujące postępy w modzie są umieszczane w ich kontekstach społeczno-ekonomicznych, politycznych i kulturowych.

To najnowsze wydanie o międzynarodowym zasięgu, zawiera rozdziały dotyczące najważniejszych nowych projektantów. Książka została wydana w języku angielskim, bogato ilustrowana, z obszerną bibliografią.

Już teraz możesz zarezerwować książkę TUTAJ.

Skip to content