BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece ZSOFiK nr 22

Z ogromną radością informujemy, iż nasza biblioteka szkolna wzbogaciła się o zestaw gier planszowych i komiksów, które otrzymaliśmy dzięki udziale w akcji „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”.

Od organizatorów akcji tj. Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Wydawnictwa Story House Egmont sp. z. o. o. otrzymaliśmy pakiet gier oraz komiksów.

Akcja „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” to wspaniała akcja, która została skierowana do wszystkich bibliotek publicznych i bibliotek szkolnych działających na terenie Polski i adresujących swoją ofertę do dzieci i młodzieży.

Cele akcji to:

– wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży w ramach edukacji pozaszkolnej oraz szkolnych zajęć pozalekcyjnych,
– wprowadzenie nowoczesnych form pracy z komiksem i grami planszowymi w bibliotekach,
– przeprowadzenie akcji dla dzieci i młodzieży, uwzględniających pracę z komiksem i grami planszowymi.

Nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o pakiet, składający się z następujących materiałów:
1. Komiksy
-„Sisters. Podobieństwo rodzinne”, tom 1.
-„Studio tańca”, tom 1.
-’Kamila i Konie. Miłość Oceana”, tom 1.
-„Lou!”, tom 1.
-„Ernest i Rebeka. Mój kumpel mikrob”, tom 1.
-„Ptyś i Bill. Do ataku!”, tom 1.
2. Gry:
-„Fits travel”.
-„Łap za słówka”.
-„Lato z komarami”.

Zachęcamy Was do korzystania z księgozbioru biblioteki.

Fot. A.Rychlicka