Wokół książki „Następny Proszę!”, inspirujących ludzi i codziennej pracy – wywiad z Adamem Szulcem

Czy wydana niedawno książka Adama Szulca będzie miała swoją kontynuację? Co zaskoczyło autora podczas podróży do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu wiedzy o korzeniach barberingu i czy odnalazłby się w Ameryce okresu złotej ery barberingu? Zapraszamy do kolejnej już podróży po świecie fryzjerstwa męskiego, w której przewodnikiem będzie zafascynowany historią rzemiosła fryzjer męski – Adam Szulc.

Tutaj  zapoznasz się z treścią całego wywiadu z p. Adamem Szulcem.

Źródło tekstu i foto: Kurier Fryzjerski

Zachęcamy również do eksploracji zasobów biblioteki szkolnej – do przeczytania książek autorstwa Adama Szulca. Książkę możesz zarezerwować już teraz klikając na wybrany tytuł poniżej:

-„Fryzjer męski”

„Następny proszę!”

 
Skip to content