Program edukacyjno-ekologiczny EKOczynni – zapraszamy do udziału w konkursie i bezpłatnym szkoleniu online dla nauczycieli

PROWADZENIE PROJEKTÓW GRUPOWYCH W SZKOŁACH – BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE-

W ramach programu edukacyjno-ekologicznego EKOczynni Fundacja PGNiG przygotowała bezpłatne szkolenie online dla nauczycieli dotyczące realizacji projektów grupowych w szkołach. Webinar  w ramach programu edukacyjno-ekologicznego EKOczynni jest dostępny na YouTube – tutaj. Szkolenie jest bezpłatne i otwarte, nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

Celem szkolenia jest wsparcie nauczycieli w zakresie prowadzenia szkolnych projektów grupowych, w tym w ramach programu EKOczynni. Webinar został tak przygotowany, aby wiedza była uniwersalna i przydatna także dla nauczycieli, którzy nie są zainteresowani uczestnictwem w konkursie EKOczynni.

Przedsięwzięcie jest skierowane do szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Organizuje je Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Źródło: men.gov.pl