Warsztaty Profesjonalnej Organizacji Pokazów – pokaz finałowy.

Przez długie tygodnie uczestnicy Projektu zgłębiali tajniki pokazów mody. Poznawali sekrety oraz kulisy pracy sztabu ludzi przygotowujących tak duże przedsięwzięcia modowe. Mieli okazję zobaczyć różne perspektywy wybiegu bez tajemnic, świat pełen blasków i cieni.  W odpowiedzi na pytania ile czasu potrzeba na realizację pokazu, iIe ona kosztuje, kto bierze w niej udział w przygotowaniu finałowym pomagała wybitną reżyserka pokazów i choreografii Pani Magdalena Rozenfeld. Prowadząc zajęcia pokazała ile wymaga ciężkiej pracy, niespodziewane sukcesy i czasami klęski przygotowanie takiego show.

Finałowy pokaz o tematyce  „Cztery pory roku” oraz „Disco” został zaprezentowany przy udziale gości z Urzędu m. st. Warszawy Zespół Funduszy Europejskich dla dzielnicy Mokotów, nauczycieli oraz  reprezentacje klas Technikum Odzieżowego i Fryzjerskiego